کابل افشان شیلد دار با برند های مختلف

0
740
کابل افشان شیلد دار

فروش کابل افشان شیلد دار که در سایز های ۰٫۲۵، ۰٫۵، ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ بیشترین کاربرد را در پروژه های مختلف دارد از طریق آراد کابل آغاز شده است. کابل افشان شیلد دار به دلیل وجود شیلد در ساختمان کابل می تواند از تاثیر اثر مغاطیسی جریان برق بر روی این کابل ها بکاهد و سیگنال های فرمان بدون نویز انتقال یابد.

کابل افشان شیلد دار به لحاظ قیمت فروش، بالاتر از کابل افشان معمولی است و این کابل ها در انواع ۲ رشته تا ۶۰ رشته در سایز های متنوع ۰٫۲۵ تا ۲٫۵ میلی متر مربع موحود می باشد و بسته به نیاز پروژه ها، خریداران می توانند نسبت به خرید این کابل ها اقدام نمایند.

کابل افشان شیلد دار

تخفیف ویژه کابل افشان شیلد دار

کابل افشان شیلد دار که به صورت کاملا تخصصی در این مجموعه عرضه می شود، با تخفیف های ویژه گاها تا ۱۵ درصد تخفیف به مشتریان ارائه می شود. عرضه بدون واسطه به مشتریان این محصولات باعث شده است که قیمت تمام شده تمامی سایز های این کابل ها برای مشتریان با صرفه اقتصادی همراه باشد. کابل های افشان شیلد دار در این مجموعه با برند های:

  • رسانا
  • دماوند
  • کات کابل شیراز 
  • رسانا اراک

عرضه می شود و به صورت عمده و خرده در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

انتخاب بهترین برند کابل افشان شیلد دار

برخی از  مشتریان که آگاهی چندانی از برند های تولید کننده این کابل های نداشته و قصد خرید این محصولات را دارند، به دنبال انتخاب برند متناسب با نیاز خود می باشند.

اگر بخواهیم برند های برتر تولید کننده این کابل ها را در اختیار شما قرار دهیم، برند رسانا کابل تهران بهترین کیفیت را در میان برند های دیگر داشته و در صورت مهم نبودن قیمت کابل برای شما از محصولات رسانا کابل تهران استفاده نمایید.

اما برند های رسانا اراک، کات کابل و دماوند با تخفیف های بیشتری می تواند به مشتریان ارائه شود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]در صورت نیاز به استفاده از مشاوره های کارشناسان این مجموعه برای خرید کابل شیلد دار می توانید از کارشناسان فروش مجموعه راهنمایی های مناسب را دریافت نمایید.[/box]

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش کابل سنتر : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

ارسال یک دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید