مرکز پخش فیبر نوری ۱۲ کر خاکی

0
1125
فیبر نوری 12 کر

مجموعه آراد کابل، مرکز پخش فیبر نوری ۱۲ کر خاکی سینگل مود به قیمت عمده در بازار لاله زار می باشد. فیبر نوری دارای پهنای باند بسیار بالاتر از کابل های معمولی است و با آن می توان داده های تصویر، صوت و داده های دیگر را به راحتی با پهنای باند بالا انتقال داد.
 فیبر نوری 12 کر

مشخصه فنی فیبر نوری ۱۲ کر خاکی

فیبر نوری ۱۲ کر خاکی سینگل مود در انواع ۱*۱۲ دفنی مستقیما در داخل خاک قرار گرفته و در برابر خوردگی و شرایط آب و هوایی مقاوم می باشد و بیشتر در شبکه های زیر ساخت و مسافت های طولانی بین شهری پرکاربرد است. کابل فیبر نوری سیگنال های ارتباطی را با استفاده از پالس های نوری تولید شده توسط لیزر های کوچک یا ال ای دی انتقال می دهند.

این کابل ها دارای دو لایه محافظ پلیمری (دبل شیلد) که در بین آن ها یک محافظ حلقه ای از نوع استیل برای دوام در شرایط سخت محیطی و استحکام کابل در نظر گرفته شده است.

این کابل ها در دو نوع

 • OBFC (ژله ای )
 • OBUC (خشک)

تولید و عرضه می شوند.

فیبر نوری ۱۲ کر خاکی سینگل مود SM مناسب برای

 • دفن مستقیم زیر خاک
 • کابل خارج ساختمان و مسافت های طولانی
 • استفاده در محیط های خشن طبیعی با دوام بالا
 • استفاده در محیط هایی که جانوران جونده مثل موش دارد

 فیبر نوری 12 کر

فیبر نوری ۱۲ کر خاکی بهترین برند های ایرانی

بهترین برند های ایرانی فیبر نوری ۱۲ کر خاکی سینگل مود SM در ایران با قیمت های متنوع و استاندارد موجود و قابل عرضه در آراد کابل عبارتند از:

 • شهید قندی یزد
 • رفسنجان

که تمامی محصولات این برند های مطرح در لیست فروش آراد کابل قرار دارد. بدون تردید تمامی تولیدات این برند های معتبر باکیفیت، استاندارد، مورد تایید توانیر و شرکت مخابرات هستند.

 فیبر نوری 12 کر

تفاوت فیبر نوری با کابل های مسی و مزایا و معایب

تار نوری یا فیبر نوری OPTIC FIBERرشته باریک و بلندی از یک ماده شفاف مثل شیشه (سیلیکا) یا پلاستیک است که می تواند نوری را که از یک سر به آن وارد شده، از سر دیگر خارج کند.

این کابل ها شامل تعدادی رشته های شیشه است که هر کدام از آنها فقط کمی از موی انسان باریک تر هستند. مرکز هر رشته، هسته یا CORE نامیده می شود که مسیر نور برای حرکت را فراهم می کند هسته یا CORE با یک لایه شیشه بنام Cladding (روکش) که نور را انتقال می دهد احاطه شده تا از هدر رفت سیگنال جلوگیری شود و به نور اجازه دهد تا در طول کابل حرکت کند.

از امتیازات و برتری های مس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رسانایی بالا
 • استحکام کششی بالا
 • شکل پذیری بالا

در فیبر نوری بجای فلز های بهم تابیده شده از رشته های شیشه ای یا پلاستیکی که تنها کمی ضخیم تر از موی انسان می باشد برای انتقال نور استفاده می شود.

 فیبر نوری 12 کر

ثبت سفارش خرید فیبر نوری ۱۲ کر خاکی قیمت عمده

آراد کابل همواره بهترین قیمت بازار را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. در صورت نیاز، کارشناسان فنی ما به شما مشاوره رایگان خواهند داد.

مشتریان از سراسر ایران می توانند سفارش خرید عمده فیبر نوری ۱۲ کر خاکی به قیمت عمده را از طریق واحد فروش آراد کابل ثبت نمایند و پس از تکمیل فرایند خرید ۲۴ ساعت بعد سفارش خود را از طریق باربری در شهر محل سکونت خود تحویل بگیرند

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

ارسال یک دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید