خرید کابل تلفن شیلد دار پخش عمده

0
230

خرید کابل تلفن در انواع طوسی و مشکی با مشخصه های فنی JY(ST)Y و J(2Y)ST)2Y به قیمت پخش عمده برای مشتریان مهیا شده است. آراد کابل عرضه کننده کابل های تلفن داخل و خارج ساختمان آماده ارائه محصولات خود ه مشتریان سراسر ایران است.

کابل های تلفن شیلد دار یا فویل دار به دلیل استفاده از فویل در ساختمان کابل، از تاثیر نویز های محیطی بر روی کابل می کاهد. این کابل ها در انواع طوسی برای استفاده در داخل ساختمان و زمینی برای استفاده در خارج ساختمان مورد استفاده می باشد.

خرید کابل تلفن شیلد دار

خرید کابل تلفن شیلد دار JY(ST)Y طوسی یا هوایی به قیمت عمده

کابل های تلفن طوسی که با عنوان کابل های هوایی یا JY(ST)Y نیز شناسایی می شوند، از کابل های تلفن با عایق PVC می باشند که این کابل ها می بایست در داخل ساختمان مورد استفاده قرار گیرد.

این کابل ها در سایز های ۰٫۴، ۰و۵ و ۰٫۵ در انواع تک زوج تا ۲۰۰ زوج تولید می شوند و بسته به نوع کابل و تعداد زوج رشته های آن در کلاف های ۲۵۰ متری، ۵۰۰ متری و ۱۰۰۰ متری قابل عرضه است.

آراد کابل به دلیل عرضه تخصصی انواع کابل های تلفن و شبکه، بهترین برند های موجود در بازار را به مشتریان این محصولات عرضه می نماید.

بهترین برند های عرضه شده در آراد کابل عبارتند از :

  • کرمان
  • شهید قندی یزد
  • مازندران
  • تهران سیمین فر
  • سمنان

این برند ها از بهترین های بازار می باشد و بهصورت تضمینی به مشتریان این کابل ها عرضه می شود.

خرید کابل تلفن شیلد دار

خرید کابل تلفن شیلد دار JY(ST)2Y زمینی با عایق مشکی

برخی از کابل های تلفن برای استفاده در حارج از ساختمان به صورت شیلد دار یا فویل دار تولید می شوند. این کابل ها با عایق xlpe تولید می شوند و دلیل تولید این کابل ها با عایق xlpe، مقاوم بودن این نوع عایق در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید می باشد.

این کابل ها در انواع ۲ زوج تا ۲۰۰ زوج با سطح مقطع ۰٫۶ میلی متر مربع تولید می شوند. این کابل ها در قرقره های ۱۰۰۰ متری عرضه می شوند.

این کابل ها با متراژ های سفارشی مشتریان قابل عرضه به آنها می باشد.

بهترین برند های بازار برای عرضه به مشتریان در آراد کابل مهیا می باشد.

خرید کابل تلفن شیلد دار

خرید کابل تلفن ژله فیلد خاکی BFC

کابل تلفن ژله فیلد خاکی BFC به کابل های تلفن دفنی گفته می شوند که در صورت نیاز به دفن کابل تلفن می بایست از این نوع کابل های مخابراتی استفاده شود.

کابل های تلفن ژله فیلد خاکی به دلیل ساختار ژله ای می توانند به صورت دفنی استفاده شوند و در کانال های کابل که دارای حیوانات جونده می باشد نیز می توان از این کابل ها استفاده نمود.

کابل های تلفن ژله فیلد خاکی در انواع ۰٫۴ و ۰٫۶ میلی متر مربع تولید می شوند و این کابل ها در انواع ۱۰ زوج تا ۲۴۰۰ زوج قابل تولید است.

خرید کابل تلفن شیلد دار

خرید کابل تلفن ژله فیلد کانالی CFC

نوع دیگری از کابل های تلفن که قابل استفاده در کانال های کابل می باشد، کابل های تلفن ژله فیلد کانالی با مشخصه فنی CFC می باشد.

این کابل ها با ساختار ژله ای می تواند در کانال های کابل ها مورد استفاده قرار گیرد.

این کابل ها در انواع ۱۰ زج تا ۲۴۰۰ زوج قابل تولید است و این کابل ها در قرقره های ۱۰۰۰ متری عرضه می شود.

خرید کابل تلفن شیلد دار

نحوه ثبت سفارش خرید کابل تلفن شیلد دار و ژله فیلد خاکی

مشتریان تهرانی و شهرستانی می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام به خرید انواع کابل های تلفن مخابراتی در متراژ های دلخواه نمایند.

برای سهولت در امر خرید مشتریان می توانند اطلاعات لازم را از واحد فروش کسب نمایند.

مشتریان شهرستانی در صورت نیاز به خرید غیر حضوری می توانند از کارشناسان ما درخواست نمایند تا ارسال کابل های مورد نیاز آنها به شهرستان توسط واحد فروش صورت گیرد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش کابل سنتر : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

ارسال یک دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید