فیبر نوری کانالی ocuc و ocfc سینگل مود و مالتی مود که از کابل های فیبر نوری ژله فیلد خشک و ژله ای می باشند در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. پروژه های مخابراتی و شبکه از استفاده کنندگان اصلی این دسته از کابل های نوری می بانشند که قصد داریم اطلاعات دقیقی در خصوص این کابل ها در اختیار مشتریان قرار دهیم.

فیبر نوری کانالی به صورت کلی در محیط هایی استفاده می شود که برای این کابل ها کانالی در نظر گرفته شده باشد که بدون حیوانات جونده بوده و همچنین کابل در معرض آسیب فیزیگی قرار نداشته باشد. فیبر های نوری کانالی در گذشته نه چندان دور به صورت ocfc یا فیبر نوری ژله ای کانالی تولید می شدند که این کابل ها به دلیل برخی از ویژگی های منفی از جمله از بین رفتن خاصیت ژله ای در صورت عدم استفاده از کابل دیگر تولید نمی شود.

در عوض فیبر نوری ocuc که به فیبر نوری ژله ای خشک شهرت دارند، جایگزین این دسته از کابل ها می باشند. اما کدام فیبر های نوری کانالی بیشترین کاربرد را در پروژه های مختلف داشته اند. در این قسمت مهمترین فیبر های نوری کانالی استفاده شده در پروژه های مخابراتی را به شما معرفی می نماییم.

فیبر نوری کانالی

پرکاربردترین فیبر نوری کانالی در پروژه ها

  • فیبر نوری ۱۲ کر کانالی ocuc مالتی مود با برند های شهید قندی یزد، تهران سیمین فر، رفسنجان، OFO عمان و ETK
  • فیبر های نوری ۷۲ کر ocuc با تار نوری NZ
  • فیبر های نوری ۴۸ و ۲۴ کور ocuc با تار نوری nz
  • فیبر های نوری کانالی ۱۲ کر با تار نوری SM
  • فیبر های نوری ۲۴ core با تار نوری سینگل مود
  • فیبر های نوری ۴۸ کور با تار نوری سینگل مود
  • فیبر های نوری ۷۲ کر، ۹۶ کر و ۱۴۴ کر با تار نوری sm

از پرکاربردترین تار های نوری در پروژه های مخابراتی به شمار می رود. برند های معتبر ایرانی و خارجی به صورت ویژه در این مجموعه به پروژه های سراسر کشور عرضه می شود.

ارائه بهترین قیمت فروش انواع فیبر نوری به پروژه های سراسر کشور را تضمین می کنیم. تمامی تچهیزات مورد استفاده در پروژه های فیبر نوری به صورت تخصصی از طریق این مجموعه ارائه می شود.

جهت سفارش خرید انواع کابل و فیبر نوری با ما در ارتباط باشید :

کابل سنتر

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۶۷۰۱ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:info@wirecablecenter.com

ارسال یک دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید