کابل ۵۰+۹۵*۳ آلومینیومی ماهان فروش عمده

0
151

کابل ۵۰+۹۵*۳ آلومینیومی ماهان یکی از کابل های آلومینیومی در آمپراژ های بالا به شمار می رود که به قیمت فروش عمده در آراد کابل به مشتریان عرضه می شود.

کابل 50+95*3 آلومینیومی ماهان

مشخصات  کابل ۵۰+۹۵*۳ آلومینیومی ماهان و کاربردهای آن

کابل ۵۰+۹۵*۳  کابل قدرتی است سه فاز که در سیستم های برق سه فاز مورد استفاده قرار می گیرد. دارای ۴ رشته که سطح مقطع هر سه رشته فاز ۹۵ میلی متر مربع و سطح مقطع نول ان ۵۰ میلی متر مربع می باشد.

مانند تمام کابل های برق سه فاز کاملا مناسب برای پروژه های صنعتی، شبکه برق و… می باشد وکاربرد آن مشابه کابل های ۴ رشته خواهد بود واتفاقا بخاطر سطح مقطع کمتر رشته نول آن خرید ان بسیار اقتصادی تر و به صرفه تر برای مشتریان می باشد.

کابل 50+95*3 آلومینیومی ماهان

آمپردهی  کابل ۵۰+۹۵*۳ آلومینیومی درمسافت های مختلف

کابل ۰۵+۹۵*۳ آلومینیومی زمینی در مسافت های مختلف درسیستم های برق سه فاز آمپراژهای مختلفی را تامین میکند که لیست زیر به راحتی  می تواند به شما در انتخاب سایز کابل مورد نیاز کمک کند:

  • مسافت ۵۰ متری ۱۸۵ آمپر
  • مسافت ۱۰۰ متری ۱۸۵ آمپر
  • مسافت ۱۵۰ متری ۱۵۶ آمپر
  • مسافت ۲۰۰ متری ۱۱۷ آمپر
  • مسافت ۲۵۰ متری ۹۳ آمپر
  • مسافت ۳۰۰ متری ۷۸ آمپر
  • مسافت ۳۵۰ متری ۶۶ آمپر
  • مسافت ۴۰۰ متری ۵۸ آمپر
  • مسافت ۴۵۰ متری ۵۲ آمپر
  • مسافت ۵۰۰ متری ۴۶ آمپر

کابل 50+95*3 آلومینیومی ماهان

مزیت کابل ۵۰+۹۵*۳ آلومینیومی ماهان زمینی نسبت به کابل مسی ۳۵+۷۰*۳

کابل های آلومینیومی به علت قیمت مناسب همواره مورد توجه مشتریان بوده و درچند سال اخیر با افزایش چشمگیر قیمت مس و کابل های مسی، انواع کابل های آلومینیومی محبوبیت زیادی در صنعت، شبکه برق و مصارف خانگی و … پیدا کرده اند.

میتوان با استفاده از سایز مناسب کابل های آلومینیومی جایگزین کابل های مسی هزینه های کابل کشی را به میزان زیادی کاهش داد و همچنین به دلیل احتمال سرقت کابل های مسی پیشنهاد میشود تا جای ممکن از کابل های آلومینیومی استفاده شود.

خریداران محترم می توانند از مشاوره رایگان کارشناسان فروش ما بهره ببرند و تیم فنی ما در انتخاب سایز به شما کمک خواهند کرد.

کابل 50+95*3 آلومینیومی ماهان

اهمیت تاییدیه توانیر و استاندارد بودن تولید کابل های آلومینیومی و مسی

بدون تردید یکی از مهم ترین فاکتور در خرید کابل استاندارد بودن و تاییدیه توانیر می باشد.

عزیزان خریدار حتما باید به مقوله استاندارد بودن و تاییدیه توانیر در تولید کابل های آلومینیومی و مسی توجه کنند زیرا کابل های نامرغوب سرمایه و ایمنی شما را به خطر می اندازند.

تمامی برند های قابل فروش در مرکز خرید آراد کابل،استاندارد، با کیفیت، دارای تاییدیه توانیر و گواهی نامه معتبر می باشند و مشتریان قطعا یک خرید مطمئن خواهند داشت.

کابل 50+95*3 آلومینیومی ماهان

ثبت سفارش خرید کابل ۵۰+۹۵*۳ آلومینیومی ماهان زمینی

مشتریان محترم از سراسر کشور می توانند به صورت حضوری و یا بدون حضور فیزیکی در محل خرید با تماس تلفنی با تیم فروش ما ثبت سفارش خرید کابل  ۵۰+۹۵*۳ آلومینیومی زمینی را ثبت نمایند و بعد از تکمیل فرایند خرید ۲۴ ساعت بعد سفارش خود را از طریق باربری در شهر محل سکونت خود تحویل بگیرند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش کابل سنتر : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

ارسال یک دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید