پخش عمده کابل شبکه نگزنس cat6 sftp

0
1865
کابل شبکه نگزنس cat6 sftp

پخش عمده کابل شبکه نگزنس cat6 sftp به صورت قرقره های ۵۰۰ متری برای استفاده به صورت indoor و outdoor از طریق آراد کابل آغاز شده است. کابل شبکه نگزنس از بهترین برند های خارجی در بازار ایران به شمار می رود.

کابل شبکه به دلیل استفاده از در پروژه های متعدد دارای مصرف زیادی می باشد، به همین دلیل آراد کابل به عنوان پخش عمده کابل تصمیم گرفته است کابل های شبکه را با برند های ایرانی و خارجی به صورت عمده عرضه نماید.

کابل شبکه نگزنس cat6 sftp

چرا کابل شبکه نگزنس cat6 sftp ؟

کابل شبکه نگزنس cat6 sftp از بهترین برند های کابل شبکه در بازار است که اگر با برند های اصلی تهیه شود می تواند کیفیت انتقال اطلاعات را در شبکه های کامپیوتری افزایش دهد. این برند توانسته است با ارائه محصولات خود با تست فلوک نیاز های پروژه های این دست را شناسایی کرده و با کیفیت ارائه شده نیاز های آنها را تامین نماید. این برند می تواند به صورت تضمینی در اختیار مشتریان این محصولات قرار گیرد.

کابل شبکه نگزنس

کابل شبکه نگزنس cat6 utp در انواع مختلف

کابل شبکه نگزنس در انواع cat6 utp نیز در قرقره های ۳۰۵ متری ارائه می شود که این کابل ها برای استفاده به صورت indoor و outdoor، قابل ارائه به پروژه هاست. کابل های شبکه indoor با عایق های pvc و lszh تولید شده  و کابل های outdoor دارای عایق xlpe بوده و به رنگ مشکی تولید می شود. این کابل ها در برابر سرما، گرما و اشعه ماوراء بنفش خورشید مقاوم است.

پخش عمده کابل شبکه cat6 utp و sftp ایرانی

علاوه بر کابل های شبکه خارجی که بر حسب نیاز پروژه ها در این مجموعه عرضه می شود، کابل های شبکه ایرانی در انواع cat6 utp و sftp با بالاترین کیفیت نیز عرضه می شود که در صورت نیاز مشتریان می توانند این کابل ها را نیز به صورت ویژه از آراد کابل خریداری نمایند. برند هایی مانند شهید قندی یزد ، تهران سیمین فر، pbn و رویان از جمله این محصولات می باشد.

مشخصات فنی کابل شبکه نگزنس cat6 sftp

برای آگاهی از مشخصات فنی کابل شبکه Cat6 sftp نگزنس می توانید از طریق تصاویر زیر، اطلاعات لازم را به دست آورید.

کابل شبکه نگزنس مشخصات فنی

مشخصات فنی کابل نگزنس cat6 sftp

مشخصات فنی کابل نگزنس cat6 sftp

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش کابل سنتر : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

ارسال یک دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید