انواع کابل افشان برق مرکز پخش عمده

0
634
انواع کابل افشان برق

بزرگترین مرکز پخش عمده انواع کابل افشان برق در انواع شیلد دار، سیلیکونی نسوز، لاستیکی و با عایق pvc در ایران شرکت آراد کابل می باشد. این مجموعه بزرگترین عرضه کننده سیم و کابل های برق در ایران است.
انواع کابل افشان برق

کابل افشان که در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد با ساختار متفاوتی نیز متناسب با آن محیط تولید شده و در بازار موجود است.

در این بخش قصد داریم شما را با انواع کابل های افشان موجود در آراد کابل به صورت ویژه آشنا نماییم تا از این طریق بتوانید در هنگام ثبت سفارش این کابل ها با اطلاعات کامل نسبت به خرید اقدام نمایید.

انواع کابل افشان برق تک فاز و سه فاز NYMHY با عایق PVC

کابل های افشان تک فاز و سه فاز که از عایق و روکش PVC در ساختار این کابل ها استفاده شده است از متداول ترین کابل های برق یه شمار می رود.

انواع کابل افشان برق

این کابل ها توسط برند های مختلف تولید شده و با کیفیت های متنوع در بازار عرضه می شود. قیمت ها و کیفیت های متنوع این کابل ها گاها باعث می شود مشتریان در انتخاب نوع کابل و برند آن مردد شوند.

از این رو کارشناسان فروش آراد کابل در زمینه انتخاب سایز و نوع برند به صورت رایگان مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

انواع کابل افشان برق

کابل های افشان تک فاز در انواع ۲ رشته و سه رشته قابل تولید می باشند و کابل های سه فاز به صورت چهار سیمه و پنج سیمه تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

دو نکته مهم و بسیار اساسی در خرید کابل افشان برق باید مورد توجه قرار گیرد :

  • برند کابل و معتبر بودن آن
  • استاندارد و تاییدیه توانیر کابل

انتخاب برند کابل و سایز آن به دلیل ناشناخته بودن این محصول برای بسیاری از مشتریان، لازم است به با آگاهی کافی نسبت به خرید کابل اقدام نمایید.

انواع کابل افشان برق

انواع کابل افشان برق شیلد دار NYCY و NYSLCY

کابل های افشان برق شیلد دار نوع دیگری از این کابل ها با قیمت بالاتر می باشند که کاربرد این کابل ها در مواردی می باشد که کابل های برق در کنار کابل های شبکه ( LAN) و کابل های تلفن می باشد.

کابل های افشان برق شیلد دار به دلیل دارا بودن شیلد در ساختار کابل، از تاثیر نویز های ناشی از اثر مغناطیسی جریان برق بر روی کابل های شبکه و مخابراتی تا حد زیادی می کاهد.

انواع کابل افشان برق

این کابل ها در تمامی سایز هایی که کابل های افشان تولید می شوند در سایز های پایین قابل عرض می باشد.

تعداد رشته های شیلد بافته شده در این کابل ها و همچنین مسی یا آلومینیومی بودن شیلد در قیمت کابل ها و کیفیت این کابل ها تاثیر دارد.

مشتریان می توانند در مورد خرید این کابل ها با بهترین برند های موجود در بازار از طریق تماس با واحد فروش اقدام نمایند.

انواع کابل افشان برق نسوز شیلد دار و بدون شیلد با نوار میکا

کابل های افشان با عایق نسوز سیلیکونی در انواع شیلد دار و بدون شیلد از متداول ترین کابل های مورد استفاده در سیستم های برق اعلام حریق می باشد.

کابل های افشان نسوز در یک نمونه خاص با نوار میکا تولید می شوند که این کابل ها در مقایسه با کابل های سیلیکونی از مقاومت بیشتری برخوردارند.

انواع کابل افشان برق

کابل های افشان سیلیکونی تا دمای ۲۰۰ درجه در برابر حریق مقاوم می باشند و کابل های با نوار میکا تا ۸۰۰ درجه در برابر حرق مقاوم هستند و به کابل های ضد حریق شهرت دارد.

به دلیل قیمت بالا سیلیکون نسبت به عایق pvc کابل های با عایق نسوز قیمت بالاتری دارند.

 

انواع کابل افشان برق لاستیکی با عایق EPR، نسوز، ضد سایش، ضد روغن، ضد اسید و ضد آب

نوع دیگری از کابل افشان برق، کابل های با عایق لاستیکی می باشند که این کابل ها در مقایسه با کابل های قبلی از قیمت به مراتب بالاتری برخوردار هستند.

کابل های لاستیکی در انواع تک رشته تا ۶۰ رشته در سایز های مختلف تولید می شوند و این کابل ها در برابر :

  • آب
  • روغن
  • اسید
  • سایش بر روی زمین
  • آتش تا ۲۰۰ درجه

مقاوم می باشند و این کابل ها به عنوان کابل های لاستیکی EPR شناسایی می شوند.

این کابل ها دارای عایقی از جنس EPR لاستیکی می باشند که عایق این کابل ها مقاومت بالایی حتی در برابر مواد اسیدی دارا بوده و قیمت این کابل ها در مقایسه با سایر کابل های افشان بالا می باشد.

تصویر کابل افشان برق لاستیکی درج شود.

خرید کدام کابل برق افشان مناسب است ؟

کابل برق افشان باید متاسب با نیاز مشتری و محیطی که کابل قرار است در آن قرار گیرد استفاده شود. در صورت نیاز به مشاوره برای انتخاب نوع مناسب کابل های افشان لازم است از مشاوره های کارشناسان فروش ما استفاده نمایید.

تخصص ما در فروش انواع کابل افشان مطابق با نیاز شماست

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

ارسال یک دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید